Dekorasyon Ve Tadilat

Yaşam Alanına Dönüştürüyoruz

Oturma Odası Dekorasyon
Mutfak Dekorasyon

Yaşam alanı evimiz kapıdan girişten çıkışa kadar devam eden dekorasyon çalışmasıdır. Ev içi tasarım önem veriyorsanız dekomix olarak eviniz için en güzel dekorasyonu yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Siz müşterilerimize  yaşanılabilir alanlar sunuyoruz. Sadece dekorasyon tasarım çalışmasıyla kalmayıp mutfak, banyo ve iş yeri tadilat sorunlarınızı söyleyin biz çözelim. Ev için tarz yakalamak istiyorsanız odaların dekorasyon tasarımları birbirlerine yakın olmalıdır. Bu sayede ev içinde dolaşırken her yerde farklı hava hissetmezsiniz kendinize özgü yaşam alanı olur. Yaptırmak istediğiniz dekorasyon yapılmadan önce odanız genişliği önemlidir. Genişliği fazla olmayan odalarda büyük objeler tercihi yapılmamalı. Odanız küçük olduğundan dolayı büyük objeler kullanılmasında odanızız daha küçük ve dar olduğu beli olacaktır. Dekorasyon tasarım çalışması yaptırmadan önce kendi tarzınızı bilmelisiniz. Kendinize ait kişisel tarzınızı aktarılacak dekorasyon tercihleri yapmalısınız. Proje yapmadan önce kendinize ait tarzınız oldukça önem taşımaktadır. Yapılacak proje yaşam konforu ve görünüşü bizler için ilk tercihimiz.

Yaşam alanına dönüştürüyoruz. Modern ev dekorasyonu, villa tasarımı, oda tasarımı ve ofis çalışma tasarımları gibi birçok tasarımı modern çalışmalar yapıyoruz. Dekorasyon dışında yaptırmak istediğiniz mutfak ve banyo tadilatlarınızı da yapıyoruz. Sizler için hazırladığımız tasarımlara bizimle iletişime geçerek bakabilirsiniz. Banyo en çok kullanım alanlarından biri olup dekorasyon açısından çoğu kişi tarafından dışarda tutulmaktadır. Banyo dekorasyon ve tasarımı yapılması evinize gelen misafirler tarafından dikkatini çekecektir.

0 +
Tecrübeli Çalışan

Elektrikçi, Parkeci, Döşemeci her biri alanında uzman.

0 +
Tamamlanmış Proje

Tüm teknolojik gelişmeleri yansıttığımız onlarca başarılı proje yaptık.

0
Yenilenmiş Alan

Ev ve kurumsal iş yeri için titizlikle çalışılmış büyük bir alana sahibiz.

0 %
Müşteri Memnuniyeti

Bugüne kadar

bilgilendirme

Merak Etikleriniz

Sizlere hızlı ve güvenli çalışmalar yapmak isteriz. Dekomix olarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek dekorasyon tadilat işlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ev Tadilat Dekorasyon
01.
Ev Tadilat Dekorasyon
Ev Tadilat Dekorasyon

Yaşam alanına dönüştürüyoruz. Tadilat ve dekorasyon çalışmalarımız siz için en iyisi.

Maksimum Verim
02.
Maksimum Verim
Maksimum Verim

Gece gündüz müşterilerimiz için elimizden geleni fazlasını yapıyoruz. Farkımızı gösteriyoruz.

Hazır Proje
03.
Hazır Proje
Hazır Proje

Müşterilerimiz için profesyonel anahtar teslim modern çalışmalar yapıyoruz.

Bilgi

Soru ve hakkımızda bilmek istedikleriniz

Modern tasarım ve tadilat işlemlerimizi çalışanlarımızla düşünerek istediğiniz tasarım ve çalışmayı gerçekleştiriyoruz.
Eski tadilat edilmesi gereken evinizin her noktasına kadar tadilat işlemleri gerçekleştiriyoruz. Yıpranmış duvarları tadilat işleminden sonra dekore ederek sizlere nefes alınabilecek ortam sunuyoruz.
Yapımı tamamlanmış ev, villa ve ofis gibi birçok dekorasyon ve tadilat işlemleri tamamlanmış istekleriniz bitince anahtar teslim oluyor. En son işlemine kadar yapılan çalışmalarımız güven ve kalitemizi belli etmektedir.
Whatsapp ve E-posta üzerinden yazılı olarak iletişime geçebilirsiniz. Telefon ile iletişime geçerek sesli arama yapabilirsiniz.
Bilgilendirme

Hakkımızda bilinmeniz gereken çalışmalar ve bilgiler yazılmıştır. Yapmış olduğumuz çalışmalarda güvenli ve kalite malzemeler kullanmaktayız. Hakkımızda daha fazla bilgi öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Planlarımız ve Çalışmalarımız

Herkes olduğu yerden daha iyi olmakta ister. Bizler yaptığımız işlerde müşteri memnuniyetini en yüksekte tutmak için çabalıyoruz. Planlarımızı sizlerle düşünerek tasarımlarımıza aktarıyoruz. Tasarladığımız çalışmalarımızı çalışanlarımız sayesinde rahatlıkla ve kolaylıkla gerçekleştiriyoruz.

Çalışmalarımız